بهترین راه کسب درآمد از طریق اینترنت در سال 2015 و 1394


بهترین راه کسب درآمد از اینترنت در سال 2015 و 1394 | www.Need4dl.ir

 

توضییحات :  در بررسی اجمالی از چندین سایت کسب درآمد پاپ آپ به ترتیب شایستگی و اولویت می توان دو سایت زیر را معرفی کرد. البته لازم به ذکر است در حال حاضر می توان گفت هر سه سایت فعال و دارای شهرت خوبی در بین استفاده کنندگان هستند...

 

 

1- MYPOPUP ( مای پاپ آپ )

 

نکات مثبت :

 

دارای بالاترین گردش حساب و بیشترین مشتریان می باشد. عملکرد کد پاپ آپ مناسبی دارد و در ۹۹ درصد موارد پاپ آپ در صورت بلکوه نشدن توسط مرورگر به خوبی عمل می کند. سایت در انجام بهنگام پرداخت خوب عمل می کند و به سرعت کارمزد را انتقال می دهد. امکان استفاده از چندین سایت به صورت همزمان بدون محدودیت خاص.

 

نکات منفی :

 

پایین ترین نرخ پرداخت این سایت ۱۵ هزارتومان است. برای انتقال به برخی از کارت های عضو شتاب کارمزد ۵۰%  (۲۵۰ تومان) کسر می گردد. مشخصات هویتی مسئولین سایت در سایت نمایش داده نشده است. برای هر پاپ آپ مبلغ ۲۶ ریال درنظر گرفته شده است.

 


2- IRPOPUP ( ایران پاپ آپ )

 

نکات مثبت :

 

داشتن مشخصات هویتی گردانندگان سایت. عملکرد مطلوب سایت و طراحی اختصاصی آن. پرداخت به موقع کارمزدها. حداقل پرداخت برای صاحبان سایت ها ۱۰٫۰۰۰ تومان است.

 

نکات منفی :

 

کم بودن تعرفه هرپاپ آپ به میزان ۲۰ ریال، محدودیت در ثبت سایت ها. عملکرد ضعیف کد پاپ آپ تا ۸۰ درصد توانایی نمایش پاپ آپ.

 

 

نتیجه : این سایت ( Need4dl.ir ) پیشنهاد می کند وبمسترها  جهت کسب درآمد و پرداخت هزینه نگهداری سایت از این روش بهره بگیرند و طی بررسی های ما تبلیغات بنری کلیکی برای سایت های کوچک سودآدر نیست.

 

 

 

سایت احتیاج برای دانلود همراه هميشگي شما بازديد کنندگان عزيز         با ما بروز باشيد

 

Need4dl را به دوستان خود معرفي کنيد